Сума збитків, завданих потерпілим, становить понад 23 тисячі гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратура міста.

За процесуального керівництва Оболонської окружної прокуратури м. Києва викрито та повідомлено про підозру 22-річному киянину за фактом шахрайського заволодіння чужого майна під виглядом здійснення волонтерської діяльності (ч. 3 ст. 190 КК України)” — йдеться в дописі.

Розслідуванням встановлено, що у квітні 2022 року зловмисник розмістив у соцмережі оголошення  про начебто надання ним послуг з евакуації людей з окупованих територій, а також із закупки та доставки медикаментів мешканцям територій, де ведуться бойові дії.

Не маючи наміру надавати заявлені послуги, молодик втирався потерпілим в довіру, та отримавши від них гроші більше не виходив на зв’язок, кажуть в прокуратурі.

У такий спосіб зловмисник ошукав жінку, яка просила доставити ліки для її дідуся у м. Селидове Донецької області, а також мешканку с. Безименного Донецької області, яка звернулася до нього з проханням евакуювати її разом з сім’єю з тимчасово окупованої території.

Сума збитків, завданих потерпілим, становить понад 23 тис. грн.

На даний час досудове розслідування триває, проводиться ряд слідчих та розшукових дій з метою встановлення інших осіб, які постраждали внаслідок злочинних дій шахрая.

За вчинене чоловіку загрожує покарання до 8 років позбавлення волі.

Фото: Фейсбук