Нова версія застосунку вже зовсім скоро стане доступною для всіх.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА повідомили, що в оновленому застосунку «Київ Цифровий» кияни можуть бачити нові парковки, мапи всіх паркувальних майданчиків, можуть повернути евакуйовану автівку за QR-кодом.

Петро Оленич, заступник голови КМДА, детальніше розповів, що ж цікавого буде в новій версії застосунку «Київ Цифровий».

«Ми плануємо на цьому тижні провести оновлення саме сервісних функцій для киян і гостей столиці. Ми отримаємо візуальну мапу паркувальних майданчиків, як комунальних, так і приватних. Із приватними, до речі, ми ще плануємо допрацювати цю фукнцію, щоб можна було онлайн побачити наявність вільних місць на автоматизованих майданчиках і розрахуватися за парковку безпосередньо в додатку. За паркування на комунальних майданчиках можна розраховуватися вже», – розповів заступник голови КМДА.

Окрім цього, Петро Оленич наголосив на тому, що важливим оновленням буде можливість спрощеного повернення евакуйованої автівки.

«Це зроблено для того, щоб відійти від паперових носіїв. Людина, коли оформила сплату, сфотографувала відповідні документи, все оплатила, й за допомогою QR-коду зможе на штрафмайданчику забрати своє авто», – пояснив заступник голови КМДА.

Цікаво, що застосунок оновлюють поступово. Відтак, спочатку організували транспортну карту та проїзд у громадському транспорті. Дургий за популярністю – автомобілісти. Тому наразі в застосунку зробили названі вище функції.

«Ми вже маємо можливість купувати квитки на трансорт рямо в застосунку. Також можемо зареєструвати та поповнити картку для проїзду. У майбутньому плануємо створити цифрову транспортну карту. Коли киянам не потрібно буде купувати пластикову карту», – нагадав заступник голови КМДА.

За словами Петра Оленича, за 3 місяці від моменту впровадження застосунку «Київ Цифровий» його встановили понад 300 тисяч разів. Щодня цим сервісом користується більше 200 тисяч користувачів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що за місяць через «Київ Цифровий» купили поїздок вже майже на 30 мільйонів.

Фото: скріншот