Подібний акт вандалізму повторюється вже втретє. Імена активістів та докази факту вимагання при цьому не оприлюднено. 

Вночі з 6 на 7 липня група людей в масках і капюшонах вчергове скоїли акт вандалізму та потрощили шибки у нежитловій будівлі на Поштовій площі за адресою Поштова площа, 3б.

Про це повідомила нещодавно створена сторінка у Facebook «Поштова площа, 3б».

Активісти вимагали хабар в 2.5 мільйонів гривень з власників будинку на Поштовій площіВночі з 6 на 7 липня група людей…

Опубліковано Поштова площа, 3б Вівторок, 14 липня 2020 р.

Автор допису зазначає, що зі слів представника власника будівлі Володимира Данилова вже тричі активісти зносили паркан та двічі били скло будинку. Після останнього акту вандалізму оголосили премію за додаткову інформацію про цих вандалів. Додається, що невідомі люди вже тривалий час штучно нагнітають ажіотаж навколо  об’єкта.

Ми маємо всі документи: право власності на будівлю, будівельних робіт вже давно не проводимо. Але ще декілька місяців тому на нас виходили представники «активістів», які вимагали хабар в розмірі 2,5 мільйонів гривень. За це обіцяли нас лишити в спокої. Враховуючи, що у нас все в порядку з документами, можливість сплати хабаря ми не розглядали, — йдеться в публікації.

Також зазначається, що зараз незаконні дії вандалів розслідують відповідні правоохоронні органи.

Раніше за даною адресою знаходилось приміщення ресторану “Компот”, який пов’язують з сім’єю Суто Мамояна, народного депутата від «Опозиційною платформи – За життя».

Фото: facebook