Роботи з демонтажу будівлі тимчасово зупинено, бо місцеві жителі їх блокують.

Як ідеться в групі активістів у Facebook,  для того щоб не допустити знищення будівлі,  до кінця цього тижня є необхідність  чергувати на місці забудови.

“Маємо інформацію про кілька судових позовів, які зараз подаються проти забудовника. Вони мають потенціал заблокувати демонтаж на постійній основі, але лише через кілька днів.  Враховуючи досвід спілкування із забудовником, ми розуміємо, що як тільки розійдемось – роботи розпочнуться знову”, –  зазначають столичні активісти, учасники рухів та громадських об’єднань.

Для дисципліни та розуміння кількості  готових долучитися людей, вони в електронній  формі запитують про  можливості чергувати біля будівлі та волонтерами долучитись до ініціативи зберегти будівлю “Квітів України”.

Нагадаємо, “Квіти України” спроєктував архітектор Микола Левчук на початку 1980-х. Довгий час у будівлі розташовувався магазин-оранжерея. Споруду планують перетворити на офісний центр, який має повністю змінити зовнішній вигляд будівлі. Наприкінці червня забудовник обрізав виноград, який вже років тридцять сповиває один із фасадів будівлі. Потім будівельники стали знімати вікна, а навколо споруди почали зводити паркан.

Фото: Фейсбук