Міський голова Києва каже, що не впевнений, що йому це потрібно.

Київський міський голова Віталій Кличко прокоментував чутки про свій можливий похід у президенти журналістці Соні Кошкіній. Під час розмови з журналісткою Кличко не дав прямої відповіді на запитання про своє можливе балотування.

За його словами, все залежатиме від того, як надалі складатиметься політична ситуація.

«Іноді ввечері я приходжу виснажений додому. І, дивлячись в дзеркало, задаю собі питання: ти впевнений, що тобі це потрібно? Але на наступний ранок, трохи відпочивши, я даю собі слово, що не здамся і знову йду вперед. — Тобто, президентство? — Я не готовий відповісти на це питання сьогодні. Потрібно буде — не боюся таких викликів. Чи потрібно мені це, як Віталію Кличку? У мене дуже великі сумніви. Але якщо потрібно буде Україні, політичній ситуації, поживемо, побачимо» — сказав міський голова.

Окрім Кличка-старшого інтерв’ю Кошкіній дав і його молодший брат, Володимир. Він розповів, що йому шкода старшого брата, який працює мером столиці. Адже найгірше у цій ситуації, те, що, як переконує Володимир, половина містян «завжди буде проти рішень влади».

«Я з величезною повагою ставлюся до того, чим займається брат. Чесно скажу, мені його шкода. Дуже багато життєвої енергії, персонального часу він міг витратити на масу речей в житті, а не тільки лише на те, щоб бути належним комусь за вибір… Але це покликання» — сказав Володимир.

Нагадаємо, за нещодавніми опитуваннями, кияни більше задоволені Кличком, ніж Зеленським,

Фото: Фейсбук