Столичний гурт Ptakh_Jung започаткував серію концертів у різних точках Києва — гастролі по районах.

Столичний гурт Ptakh_Jung вже виступив з концертами електронної музики на Подолі та Русанівці, Чоколівці та Оболоні, і навіть в Ірпіні. І вже завтра на черзі — концерт у Центрі, у дворику біля Squat 17B, на Терещенківській.

Гурт анонсує свій концерт на сторінці в Facebook.

Наступна гастроль у центрі, в улюбленому Squat 17b yard cafe Важливе для нас місце, бо саме там, на одному з перших концертів познайомилися з дузями, які досі з нами.

Опубліковано Ptakh_Jung Неділя, 6 вересня 2020 р.

Ptakh_Jung гратиме завтра 11 вересня з 19:30 до 22:00. Як зазначається, кожен охочий може запросити музикантів виступити у своєму районі. Для того, щоб концерт відбувся потрібні лише розетка та два стільці.

«Знайди затишне місце, де збираються люди. Це важливо, бо хоч ми граємо безкоштовно, але сподіваємося на донати від вдячних жителів. Підійде сквер, парк, набережна, пішохідна вуличка з кафешками тощо. Організуй можливість увімкнутися до розетки, бо наші інструменти працюють на електриці, ніяк інакше», — пишуть в описі події.

За словами Ptakh_Jung, їхній музично-соціальний проект покликаний залучити жителів районів до організації культурних подій. Він виник під час складних обставин в умовах карантину. Музиканти хотіли зіграти кілька вуличних концертів, щоби «розім’ятися після місяців сидіння» в карантинній паузі.

Після концерту у центрі вони планують зіграти в парку Партизанської слави на Дарниці, або в парку Позняки. Також хотіли би влаштувати концерт на Троєщині чи Борщагівці.

До слова, Ptakh_Jung — дует з Києва, що пише музику у власному стилі — електронний імпресіонізм. Це звучання на межі електронної, сучасної академічної музики, ембієнту, построку, гранджу та нойзу.

Дебютний мініальбом гурту Black Period вийшов у кінці 2018 й потрапив у топи альбомів року серед українських музичних видань.

Ptakh_Jung виступають на фестивалях — Brave Factory, Vibronica, Jazz Koktebel, ГогольFest, Respublika. У 2019 році гурт почав гастролювати у країнах ЄС.

Фото: facebook