Проте нових студентських вистачило не всім.

У Києвському університеті культури Поплавський влаштував посвяту для майбутніх “дипломованих” тік-токерів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Інстаграм.

За словами Михайла Поплавського, студенти нового факультету тік-ток на базі Університету культури офіційно отримали студентські квитки, світшоти та кепки з логотипом факультету.

До церемонії підготувалися креативно, перетворили захід на арт-простір. На посвяті були присутні відомі українські блогери: Влад Ледбой, Анастасія Захандревич та засновник першого українського ТікТок дому Top Team House Кирило Кудрявцев. Як зазначили у повідомленні факультет ТікТок – це друга вища безкоштовна освіта для студентів Університету культури – приватного навчального закладу.

Нагадаємо, що “Перший Факультет тік-ток у світі” виявився всього лиш серією майстер-класів від відомих в Україні людей зі сфери SMM та тік-токерів. До того ж в день проведення подібних майстер-класів зазвичай скасовують основні пари.

За даними КиївMedia, “студентські квитки” виявились звичайними роздрукованими бейджами з логотипом і вистачило їх не для всіх студентів, які прийшли на посвяту.

Фото: Інстаграм