Привезені м’ясні консерви не відповідали вимогам ДСТУ.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

Солом’янська окружна прокуратура повідомила про підозру підприємцю за фактом розтрати та привласнення коштів державного бюджету в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Слідчі встановили, що між ФОП та військовою частиною був укладений договір на закупівлю 10 000 кг м’ясопродуктів (консерви м’ясні) для військовослужбовців. Водночас постачальниця, знаючи, що технічні характеристики товару не відповідають ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, передала військовій частині цей товар. Посадовці частини розрахувалися з продавцем.

У подальшому експерти Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики визначили, що привезені м’ясні консерви не відповідають вимогам ДСТУ. Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків у розмірі майже 800 тисяч гривень.

У межах розслідування наразі перевіряється причетність групи підприємців до постачання іншої неякісної продукції військовослужбовцям.

26 серпня на підставі рішення суду на підприємствах проведено обшуки. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Заходи з викриття правопорушення проведено прокуратурою спільно з СВ Солом’янського УП ГУНП у м. Києві за оперативного супроводу Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України.

До слова, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: фейсбук