Джордж Кент виконуватиме обов'язки тимчасової повіреної в справах США Крістіни Квін на час її відпустки.

Заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент тимчасово очолить посольство Сполучених Штатів у Києві. Цю інформацію виданню «Дзеркало тижня» підтвердили в посольстві США.

Місія Кента розрахована тільки на час відпустки тимчасового повіреного в справах США в Україні Крістіни Квін.

«Джордж Кент, який в даний час займає посаду заступника помічника державного секретаря США в Бюро у справах Європи і Євразії, прибуде до Києва в кінці цього тижня, щоб виконувати обов’язки тимчасового повіреного в справах в посольстві США в Києві до кінця цього місяця. Тимчасовий повірений у справах США Крістіна Квін повернеться в Україну після двотижневої відпустки і приступить до виконання своїх обов’язків», — повідомили в посольстві.

Раніше повідомлялося, що Кент пробуде на чолі посольства до офіційного призначення нового посла США в Україні, яке може статися в жовтні-листопаді цього року.

Джордж Кент пропрацював в посольстві США в Києві дві каденції — останню, в 2015-2018 роках — на посаді заступника глави місії США.

З посиланянм на власні джерела видання стверджує, що на час, коли Кент очолить посольство, боротьба з корупцією в Україні посилиться.

Зауважимо, що у 2019 році Джордж Кент свідчив в американському Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту президента Дональда Трампа. Тоді Кент повідомив, що екс-генеральний прокурор України Юрій Луценко намагався усунути з посади Марі Йованович, на той час посла США в Україні. За словами Кента, Луценко передавав адвокату Трампа Рудольфу Джуліані інформацію про неї.

Фото: UATV