Кожна з арт-зон — це змога "опинитися" в Швеції, зробити фотографію чи зняти відео з доповненою реальністю.

У Києві з’явився пішохідний маршрут з елементами доповненої реальності, присвячений українсько-шведській співпраці. Від Національного музею історії України вздовж Пейзажної алеї до Арки дружби народів представлені ключові цінності, які об’єднують Україну та Швецію.

Ініціатива презентована в рамках Днів Швеції в Україні 2021 у партнерстві з Першою леді України.

Про це повідомляє посольство Швеції в Україні.

Так, з 6 червня до 1 липня всі охочі зможуть пройтися пішохідним маршрутом від Національного музею історії України до Арки дружби народів. На маршруті представлені ключові цінності, які найбільше об’єднують Україну та Швецію.

Одна із арт-зон присвячена 1000-річній дружбі України та Швеції і на ній можна перенестись до музею Ваза в Стокгольмі, одного з найпопулярніших історичних місць Швеції. За ініціативи Першої Леді України, аудіогід музеєм було перекладено українською і відтепер українці зможуть повністю зануритись в його історію.  

«Україну та Швецію об’єднують не тільки спільні події минулого, а й теплі, дружні взаємини в наш час. Розширюючи нашу дружбу та співпрацю, ми запускаємо україномовний аудіогід у Музеї Ваза в місті Стокгольмі. Це найпопулярніший музей Швеції», – повідомила дружина Президента України під час презентації.

Кожна з 6 арт-зон — це змога “опинитися” в Швеції, зробити фотографію чи зняти відео з доповненою реальністю і тим самим відсвяткувати спільні для українців і шведів цінності. 

«Сьогодні ми презентуємо піший маршрут куточками Швеції просто тут, у центрі Києва. Ці куточки – це арт-зони, присвячені тисячорічній дружбі, різноманітності, гендерній рівності, інноваційності, екологічності та безбар’єрності», – сказав Посол Швеції Тобіас Тиберг.

До слова, Дні Швеції в Україні щорічна подія, покликана познайомити українців з цінностями Швеції та її культурною, економічною, освітньою діяльністю.

Нагадаємо, із 4 до 16 червня в Музеї історії столиці триватиме виставка Оксани Брензович – «4ЧИСЛА. ЛЕМНІСКАТА».

Фото: прес-служба