Розмова стосувалася ставлення західних країн до війни, що розв’язала росія.

Надзвичайний та Повноважний посол Канади Лариса Ґаладза першою з іноземних послів прочитала гостьову лекцію для слухачок Київської академії жіночого лідерства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

Розмова стосувалася ставлення західних країн до війни, що розв’язала росія. Також говорили і про подібність та відмінність гендерних політик України та Канади.

Заступниця голови КМДА подякувала Ларисі Ґаладзі за участь та висловила очікування, що пані посол ще раз прийме запрошення до участі в Академії. Також вона зазначила, що Академія буде і надалі залучати послів іноземних держав до навчання слухачок, оскільки це важливий досвід для жінок, які хочуть бути лідерками.

Проект «Академія жіночого лідерства» реалізовується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди на виконання Плану дій із досягнення рівності та імплементації «Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків». Проєкт здійснюється за фінансової підтримки міжнародної структури ООН Жінки та посольства Канади. Організаторами академії є управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та ГО «Новий соціальний вектор».

Фото: Фейсбук