Українське журі конкурсу він назвав "бюрократами".

Про це у своєму Facebook повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

“Я гордий за українців та поляків, які найвищими, 12 балами, оцінили навзаєм наших виконавців на Євробаченні 2022. Це і є справжня народна оцінка та солідарність. Голос народу завжди матиме більшу вагу ніж оцінка кількох бюрократів, які увійшли до українського журі Євробачення”, – йдеться у повідомленні.

Свій допис дипломат продублював польською мовою.

Нагадаємо, національне журі присоромив також міністр Олександр Ткаченко.

Як повідомлялось, членами журі були: продюсер Вадим Лисиця (голова журі), співачка Ірина Федишин, соліст “Піккардійської терції” Андрій Капраль; художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” Львівської національної філармонії, продюсер Андрій Яцків; кінокритик, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

Спромоглися на роз’яснення лише Федишин та Лисиця. Федишин пише, що “не образила Польшу”, але при цьому акцентує, що віддала їй лише 10-е місце. Дружина Лисиці в довгому пості-роз’ясненні каже про “гідний бал”, але результати голосування не публікує, бо це буцімто таємниця. Хоча на сайті конкурсу детально розписано голосування журі, де чітко видно, що п’ять членів журі віддали Польщі 11-е, 10-е, 15-е, 7-е та 12-е місця. У підсумку – 11 місце.

Також члени журі не оцінили достойно виступи Ісландії та Молдови, яким українські глядачі віддали топові позиції.

Kyiv Media Kyiv Media

Фото: скрін