Столичним кафе та ресторанам наразі дозволена лише видача замовлення з собою або на адресну доставку.

Про це повідомили в департаменті благоустрою КМДА сайту Delo.ua.

В департаменті зауважили, що попередні карантинні обмеження залишаться незмінними для закладів громадського харчування. Тобто в період жорстокого локдауну буде дозволена лише видача замовлень на виніс або на адресну доставку.

«Все, що було раніше переноситься і на цей локдаун. Додалося кілька обмежень, але послаблень немає. Відповідно літні майданчики під час жорсткого локдауна працювати не можуть, так як закладам громадського харчування дозволено працювати виключно на виніс» , – заявили в КМДА.

Натомість в КМДА зазначили, що ресторатори вже подають заявки на відкриття літніх майданчиків через ЦНАП.

«Заявки вже подаються через Центр надання адміністративних послуг. Цю процедуру ми ввели через карантин. Підприємці онлайн можуть подати заявку через ЦНАП, а в Департаменті містобудування та архітектури КМДА їх будуть оперативно відпрацьовувати і максимально швидко видавати дозволи, щоб підприємці після локдауна змогли відкрити літні майданчики. Для нас важливо всіх людей з приміщення перевести на відкрите повітря», – розповіли в КМДА.

До слова, в адміністрації додали, що в цьому році, як і в минулому, для відкриття літніх майданчиків будуть введені знижки на отримання дозволу. Для отримання дозволу на відкриття літніх майданчиків підприємець повинен заплатити фіксовану суму. З минулого року сума оплати за отримання дозволу знизилася.

Нагадаємо, з 20 березня у Києві почав діяти жорсткий карантин. Загалом у столиці заборонено:

  • робота театрів, кінотеатрів, музеїв, концертних залів;
  • прийом відвідувачів у торгових центрах;
  • проведення релігійних богослужінь на площі менше ніж 10 квадратних метрів на одну людину;
  • проведення всіх масових розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших заходів;
  • присутність глядачів на спортивних змаганнях;
  • робота басейнів;
  • знаходження без масок на територіях загального користування (площі, вулиці, парки, сквери тощо)

Також вже з 5 квітня у столиці буде посилено карантин. Зокрема громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме тільки за спеціальними перепустками пасажирів.

Фото: unsplash