Наразі команда об'єдналася з державними установами для ефективного розуку зниклих.

Телеграм-канал “Пошук зниклих” майже з перших днів війни допомагає українцям знайти один одного. Створила його разом із командою волонтерів телеведуча Катя Осадча. Лише у квітні, команда волонтерів допомогла відшукати понад 1500 людей. Про розвиток проєкту розповіла ведуча Катерина Осадча в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За її словами, до Телеграм-каналу надходять тисячі заявок щоденно.

“Ми дуже просимо заповнювати заявку дуже ретельно та надавати якомога більше інформації, адже саме це допоможе знайти загублену людину.  Бо ми шукаємо у різних списках і намагаємося надати якомога більше інформації рідним”, – пояснила ведуча.

Вона розповіла, що команда волонтерів складає 25 людей і вони працюють 24/7. Наразі волонтери об’єдналися з державними установами.

“Співпраця з державними службами для нас дуже важливі, адже вони мають доступ до усіх списків та баз даних, які нам потрібні. Особливо, нам корисна співпраця з Національною поліцією”, – зауважила Осадча.

Вона пояснила, що волонтери шукають наразі лише цивільних мешканців. Адже пошук військових відрізняється від пошуку цивільних. Проте дуже часто мирних мешканців знаходять серед полонених і тоді команда “Пошук зниклих” звертається до президента з проханням повернути людину в Україну.

Фото: Фейсбук