Наразі комунальники вже монтують спеціальні охолоджувальні рамки з розпилювачами води.

Співробітники районних управлінь по утриманню зелених насаджень монтують спеціальні охолоджувальні рамки з розпилювачами води.

Про це «Київзеленбуд» розповів “Сьогодні”.

Як зазначається, наразі “дощові” рамки працюють в парку “Відрадний” та в сквері на вулиці Мартиросяна. Згодом вони з`являться в усіх парках столиці.

“Охолоджувальні рамки тільки починають встановлювати в столичних парках і скверах. Поки вони вже встановлені в Солом’янському районі – в парку “Відрадний”, запрацював розпилювач води в сквері на вулиці Мартиросяна. В інших парках рамки запрацюють найближчими днями”, – розповіли в підприємстві.

Там додають, що раніше охолоджувальні рамки не встановлювали через дощі, покос трави та прибирання територій в зелених зонах міста.

“З наступного тижня охолоджувальні рамки запрацюють в усіх парках міста, де їх встановлювали раніше. Але охолодитися кияни зможуть і біля фонтанів, які працюють в Куренівському парку, Парку партизанської слави, парку Совки. Є затишний фонтан в Наводницькому парку, на Оболонській площі, 6, Контрактовій площі. Місць, де можна врятуватися від спеки, досить багато”, – додають в “Київзеленбуді”.

Нагадаємо, 23 червня Київ побив 75-літній температурний рекорд.

Фото: unsplash