Нічний заклад вже не вперше порушував карантин.

У столичному нічному клубі «Південний Берег Києва (ЮБК)», що на Трухановому острові, помер 27-річний хлопець. Інцидент стався близько 4-тої ночі 6 червня. Про це повідомляє ТСН.

Поліцяє прокоментувала, що того вечора до закладу навідувалися двічі. Уперше – близько опівночі – за порушення карантину заклад оштрафували. Вдруге – о 6 годині ранку – зафіксували смерть молодого чоловіка.

Нічний заклад попри карантинні заборони працював до ранку. За кілька годин до нещасного випадку поліція оштрафувала адміністратора.

Близько 12 години ночі, коли ми здійснювали відпрацювання території, ми склали на адміністратора цього закладу адмінматеріали. Штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Це вже не перший протокол на цей заклад, — розповідає поліцейська Анна Шевчук.

Проте як тільки поліція покинула нічний заклад, клуб продовжив працювати.

До слова, очевидці вже не вперше коментують масштабне бажання киян до нічних вечірок. Зокрема, в суботу, 4 липня, користувач Facebook Ярослав Корець оприлюднив фото автомобільних черг на Труханів острів.

Правоохороні органи повідомляють, що справу відкрили за статтею «умисне вбивство» з приміткою «природна смерть».

Нагадаємо, 6 липня ресторанам та кінотеатрам Києва дозволилипрацювати після 22:00. Послаблення не стосується нічних клубів.

Фото: unsplash