В ДПСУ відмовилися повідомити, на яких підставах 48-річний Портнов зміг перетнути кордон.

Проросійський діяч, колишній перший заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов виїхав з України 3 червня 2022 року через пропускний пункт у Закарпатській області. Про це повідомляють журналісти «Схем» (проект «Радіо Свобода») з посиланням на три незалежні одне від одного джерела.

За даними цих джерел, Портнов виїхав у сусідню Угорщину через пункт пропуску для автомобільного сполучення «Чоп (Тиса)».

Журналісти звернулися з інформаційним запитом у Держприкордонслужбу України з проханням пояснити, на яких підставах 48-річний Андрій Портнов покинув територію України під час дії обмежень для виїзду чоловікам призовного віку.

Адміністрація Держприкордонслужби у відповіді на запит розслідувачів повідомила, що не надасть відповіді, оскільки «зміст запиту стосується надання персональних даних, що регламентується Законом України «Про захист персональних даних».

Також журналісти звернулись із запитом до СБУ з проханням повідомити, чи досліджують у службі діяльність Портнова, зокрема його зв’язки з російською федерацією.

Фото: Фейсбук