Частина прихильників екс-президента вважають, що це «номери прикриття».

П’ятий президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у понеділок приїздив до Верховної Ради на джипі з частково заклеєним номером. Про це у своєму Facebook написав журналіст «Схем» Михайло Ткач.

За його даними, номер Range Rover, на якому привезли Порошенка, не лише навмисне заклеєний, а й взагалі знятий з іншого авта екс-президента — Mercedes. Для наочності Ткач виклав фото двох автомобілів з однаковими номерами.

«Номерні знаки просто перевісили з мерседеса Порошенка на ренж ровер. А так можна було? Влітку у матеріалі «Королі доріг» ми демонстрували що кортеж Порошенка порушує швидкісний режим але має номерні знаки прикриття» — написав Ткач.

Пізніше журналіст опублікував ще один допис, в якому зібрав скріншоти коментарів під постом про автівки Порошенка. У них різні люди категорично і вкрай різко заперечують припущення, що екс-президент може порушувати швидкість і натомість пропонують Ткачу покритикувати за щось Зеленського.

«Фейсбуком шириться версія що номери прикриття для машин колишнього президента Порошенка – це обов‘язкова вимога для всіх президентів» — вочевидь, жартома коментує Ткач.

Сам Петро Порошенко досі не коментував, чому в його автомобілі частково заклеєний номерний знак та чи справді це так звані «номери прикриття» і чи порушує взагалі його кортеж швидкісний режим на дорогах країни.

Нагадаємо, нині штраф за перевищення швидкості в Україні складає 510 гривень (сьогодні Рада проголосувала за його підвищення), а за відсутність номерного знака на машині — 170 гривень. Раніше Порошенка уже штрафували (його спортивний клуб порушив правила карантину), але чи сплатив він стягнення — невідомо. Статки Петра Порошенка минулоріч оцінювали у 1,4 мільярда доларів.

У січні в мережі публікували фото яхти, на якій нібито відпочивав Порошенко.

Фото: Фейсбук