Екс-глава держави відвідає саміт Європейської народної партії у Нідерландах.

Про це повідомив у своєму Фейсбук народний депутат “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв.

Порошенка випустили в Нідерланди на саміт Європейської народної партії – найбільшого партійного об‘єднання Євросоюзу, у якому Європейська Солідарність є асоційованим членом. Влада зрозуміла, що правове свавілля із безпідставною забороною перетинати кордон грубо протирічить задекларованій євроінтеграції. Рух до Євросоюзу і НАТО – зараз головна мета для всієї України і ділитися у цих питаннях на владу і опозицію просто шкідливо для держави” — йдеться в повідомленні.

Вранці понеділка Порошенко звернувся до Зеленського, щоб запевнити, що опозиція разом із владою працює на зміцнення України. За словами політика, він прямує на конгрес та саміт Європейської народної партії в Роттердам.

Своїми цілями Порошенко назвав: надати Україні статус кандидата на членство в ЄС уже в червні, підтримати Україну у війні проти Росії, надання фінансової допомоги Україні та схвалення “Плану Маршалла 2.0” для післявоєнної відбудови.

Перед тим Порошенко двічі невдало намагався перетнути кордон із Польщею — 27 та 28 травня. В першому випадку причиною відмови прикордонники назвали “проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документа” (не зчитувався QR код), другого разу — нібито відсутність усіх необхідних документів.

Фото: Фейсбук