Також у червоній зоні залишилася й Київська область.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я в Україні.

Станом на 28 квітня Київ і Київська область, з даними МОЗ, залишилися в червоній карантинній зоні, попри те, що в столиці жоден показник не перевищує індикаторний.

Відтак, у червоній карантинній зоні станом на 28 квітня залишаються: Київ, Київська, Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька і Чернігівська області.

Тим часом Віталій Кличко під час онлайнового брифінгу запевнив, що в Києві з суботи, 1 травня, послаблять суворі обмеження. Із 1 травня в столиці у звичному режимі працюватиме громадський транспорт, заклади торгівлі, торгово-розважальні центри, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали, фітнес-центри та ЦНАПи. А вже з 5 травня, місто відновить навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах.

«Втім, власники цих закладів повинні розуміти, що працюватимуть тільки з дотриманням всіх норм безпеки! Це у ваших інтересах! Бо, якщо ситуація знову погіршиться, – нових обмежень не уникнути!» – наголосив міський голова.

Фото: фейсбук