На деяких вулицях ремонт вже на завершальному етапі.

Попри  шалену спеку працівники «Київавтодору» продовжують оновлювати заплановані об’єкти дорожньої інфраструктури.

Про це написав мер Києва Віталій Кличко, опублікувавши відповідне відео.

Так, на вулиці Милославській та на проспекті Степана Бандери дорожники вже завершують влаштовувати тротуари та велодоріжки. На вулиці Івана Франка триває демонтаж старих підземних комунікацій та сходів. А на вулиці Андріївській вже влаштовують покриття з гранітної бруківки.

Також наводять лад і на вулицях в історичному центрі міста, які найбільше завантажені. На Трьохсвятительській та Костьольній дорожники вже влаштували верхній шар асфальту.

“Працювати там доводиться тільки вдень, щоб не заважати людям відпочивати – адже навколо багато житлових будинків”, – йдеться в дописі.

Ремонти тривають і на мостах та шляхопроводах столиці. Зокрема на Новокостянтинівському шляхопроводі та шляхопроводах біля залізничної станції «Зеніт», шляхопроводі на вулиці Лифаря над трамвайними коліями, на перетині Кільцевої дороги і проспекту Леся Курбаса.

Також триває реконструкція вулиці Андріївської та Пейзажної алеї, капітальний ремонт вулиць Борщагівської, Чорнобильської, ділянки дороги Т-1027 (Велика кільцева) та багатьох інших об’єктів дорожньої інфраструктури міста.

Нагадаємо, у двох скверах Святошинського району наразі тривають капітальні ремонти.

Фото: facebook