Попри пандемією та карантинні обмеження, до місцевого бюджету за 2021 рік надійшло 76 млн грн надходжень туристичного збору.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

За її словами, туристична сфера Києва дає рекордні фінансові показники, що свідчить про успішний розвиток галузі туризму на теренах столиці.

«За минулий рік столиця отримала 76 млн грн надходжень туристичного збору до місцевого бюджету, що є рекордним показником порівняно з попередніми роками. Це свідчить про успішну реалізацію політики розвитку туризму та об’єднання зусиль з громадським сектором”, – зазначила Муха.

Вона повідомила, що незважаючи на те, що можливості для пересування та подорожей у світі є обмеженими через пандемію, Київ, за попередніми даними, відвідали 900 тисяч іноземних і понад два мільйони внутрішніх туристів. 

“Цьому сприяють історична спадщина, краса та велич нашого Києва, підтримка містом різноманітних культурних та мистецьких заходів, а також популяризація та поширення якісного культурно-мистецького продукту для задоволення потреб як киян, так й гостей столиці. Відтак, міська влада продовжить докладати необхідні зусилля задля ефективного розвитку Києва як прогресивного та туристично привабливого міста», – додала депутатка.

Пріоритетними напрямками подальшої діяльності у сфері туризму цьогоріч було визначено: історико-культурний, подієвий, медичний, діловий та гастрономічний туризм.

Фото: Фейсбук