ТРЦ зведуть на протилежному боці – там, де зараз господарський ринок і "Букініст".

За домовленості забудовника з містом, книжковий ринок працюватиме і надалі. Про це інформує депутати Київради від Слуги народу Владислав Трубіцин.

Нагадаємо, в червні 2020 року книжковий ринок «Петрівка» був під загрозою повного закриття через наміри нового власника забудувати цю територію. Активісти виходили на мирні акції протести, дійшли до Офісу Президента, створили громадський рух #SavePetrovka, який на сторожі інтересів підприємців ринку й до нині.

“Ми врешті добилися збереження ринку. І досягли домовленості з новим власником землі, що вся частина ринку, що знаходить вздовж залізничних колій, буде працювати. А ТРЦ зведуть на протилежному боці – там, де зараз господарський ринок і “Букініст”. Проєкт забудови був повністю змінений під нові наративи”, – відмітив депутат.

В той же час, книжковий ринок, за його словами, буде оновлено. “У нас вже готовий проєкт його реконструкції, наразі він проходить всі погодження і з профільними службами, департаментами і самим забудовником, адже реконструкція відбуватиметься його коштом. Згідно нового проєкту, «Петрівка» стане ще більш сучасною – на ринку з’явиться великий виставковий, концертний майданчик, куди матимуть доступ громадські, культурні діячі, там будуть проходити виступи і презентації книжок”, – йдеться в повідомленні.

Депутат додав, що також має свій бізнес на цьому ринку з 2002 року, а тому “захищав і захищатиме його й надалі”.

Проєкт реконструкції ринку після погодження всіма інстанціями ми презентуємо в першій половині наступного року.

Фото: Фейсбук