Хоча достатньо киян ризикнули скористатися його послугами.

Мобільну лабораторію ПЛР-тестування на коронавірус біля ТЦ «Орнамент» в Києві демонтували. Про це повідомляє столичне управління Держпродспоживслужби у Facebook.

Нагадаємо, заклад почав роботу минулого тижня. Пізніше, під час проведення інспекції було встановлено, що ліцензія на провадження медичної діяльності його власнику (ФОП Доненко О. В.) не надавалася.

«Фахівці ГУ Госпродпотребслужби у Києві виявили, що даний заклад працював за адресою м. Київ, проспект Правди, 58 незаконно, крім того зафіксовано порушення всіх можливих протиепідемічних умов», – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

У вагончику не було електропостачання, опалення, водопостачання, каналізації, не були надані відомості про утилізацію використаних засобів індивідуального захисту і виробів медичного призначення, були відсутні умови для зберігання відібраних лабораторних зразків, відсутні умови для дезінфекції медичного інструментарію і засобів індивідуального захисту медичних працівників, відсутні належні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни, не було туалету та місця для зберігання особистого і медичного одягу.

При цьому працівники вагончика наполягали на тому, що виявлені порушення не впливали на якість роботи та здоров’я клієнтів. В адміністрації ТЦ «Орнамент», біля якого бв розташований COVID-вагончик заявляли, що «МАФ» працює законно. 

Зауважимо також, що аналіз тесту в вагончику проводився лабораторією «Нова Діагностика», у якої є ліцензія від МОЗ України; при цьому вагончик розмістив на собі іншу назву — компанії LabDrive. Така дійсно існує, але працює вона в Польщі.

ДОПОВНЕНО 

В Департаменті міського благоустрою КМДА повідомили, що крім порушення протиепідемічних норм у власників мобільної лабораторії були відсутні дозвільні документи на розміщення тимчасової споруди.

Нагадаємо, поліція оштрафувала низку столичних закладів в карантин «вихідного дня».

Фото: фейсбук