Кандидат у міські голови Києва від Опозиційної платформи — За життя Олександр Попов, який за результатами екзит-полів виходить у другий тур виборів разом з Віталієм Кличком, розраховує, що в другому турі на дільниці прийде більше його електорату.

Про це сказав Попов у коментарі Українській правді.

«Це дуже просто. Явка дуже низька, абсолютні показники, якщо ми порахуємо голоси, віддані за Віталія Кличка як кандидата на міського голову, в сумі це невелика кількість виборців. Тобто, якщо на другий тур прийде значна кількість виборців, більше, ніж сьогодні, результат буде зовсім інший», — каже Попов.

Кандидат від проросійської партії пояснює низьку явку епідемічною ситуацією:

«Адже ми ж розуміємо, що в силу складної санітарно-епідемічної ситуації та проблем, яка є, в тому числі у нас в Києві, перш за все — наші прихильники не прийшли на вибори. Вони просто побоялися, бо центральна влада в принципі нічого не створила, щоб забезпечити заходи безпеки. А вона повинна була це зробити», — зазначив Попов.

На брифінгу зі штабу Попов скаржився на соцслужби, які поголовно його не розглядали як конкуренка – не включали в опитування.

За даними екзит-полів, опублікованих у неділю, 25 жовтня до другого туру виборів мера Києва можуть вийти Віталій Кличко й Олександр Попов.

Фото: канал Київ