У «природню смерть», про яку говорила поліція, знайомі покійного не вірять.

Друзі та близькі загиблого волонтера Олексія Кучапіна називають нові версії смерті чоловіка. Таємницю загадкової смерті голови громадскої організації “Будинок мелосердя” може розкрити записка, яку Олексій Кучапін залишив у квартирі та пігулки, що їх знайшли у кімнаті. Змісту записки у поліції поки не розкривають.  Про це йдеться у сюжеті «Київ Newsroom» телеканалу «Київ».

Фотограф Олександр Чекменьов, близький друг покійного, вважає, що піти на самогубство той не міг. Чоловік припускає: можливо, волонтер пустив до себе у квартиру когось небезпечного, і це коштувало йому життя.

«…ми ж не знаємо встиг він когось заселити сюди чи ні, ось в чому справа. З заселених міг бути хтось із криміналу, тобто він попав на кримінал», — припускає Чекменьов.

Олександр Чекменьов, товариш загиблого Олексія кучапіна

Також чоловіка здивувало і приголомшило те, як швидко з квартири викинули на смітник диван, на якому виявили померлого. Канапа може бути важливим речовим доказом, бо на ній чимало плям. Та у поліції запевняють, це наслідки розкладання тіла. Нагадаємо, спершу правоохоронці кваліфікували смерть Кучапіна як природню, однак друзі волонтера у це не вірять, так само як і у версію самогубства.

«Останні 8-9 років він був глибоко віруючою людиною. Він не міг порушити 10 заповідей… за день до цього ввечері ми з ним спілкувалися в чаті, був веселий настрій, тобто я його привітав з народженням дочки… Щасливий чоловік, народилася дочка, куди він може зникнути?», — каже Олександр Чекменьов.

Теоретично Олексій Кучапін міг отримувати погрози через свою волонтерську діяльність, але навіть якби погрози були, рідним він про це б не повідомив — кажуть товариші.

«…він міг отримувати погрози і кожен день, і спонтанно. Але навіть якщо щось і було, і хтось погрожував, він би не повідомив про це своїм знайомим, тим більше коли народилася донька», — каже Чекменьов.

Будинок, у якому знайшли тіло Олексія Кучапіна

Поведінка Олексія Кучапіна перед загибеллю не викликала жодних підозр у тих, хто його знав; волонтер збирався з Києва у Дніпро, щоб поспілкуватися з місцевими волонтерами та однодумцями.

«Дружина сказала, що він був звичайний, турботливий. Він попросив щоб вона написала список необхідних продуктів, бо йому потрібно буде виїхати на два дні. Розумієте, через те що він сказав що їде на два дні — не піднімали пошуки, не піднімали людей», — підсумовує товариш покійного.

Тими безхатьками, кому допомагав волонтер, його організація опікуватиметься і надалі. Нікого з них на вулицю не повернуть.

Переглянути сюжет повністю можна нижче:

Фото: скріншоти