Музиканти анонсували створення нового проекту.

Український репкор-гурт «Тартак» припинив своє існування. Про це повідомляють офіційні сторінки колективу в соцмережах.

Музиканти офіційно заявили про припинення діяльності саме у цьому гурті й анонсували новий проект.

«Ми, музиканти Тартака, сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі групи. Дякуємо усім хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху. Однак ми маємо і хорошу новину. За майже два роки існування Тартака в оновленому складі нам вдалось створити між собою справжню колективну синергію і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем’єри першої, дебютної роботи. До зустрічі!», — написали музиканти.

Прокоментував новину і багаторічний фронтмен «Тартака» Олександр Положинський, який пішов з групи у 2020 році (не пояснивши конкретних причин).

Положинський подякував колишнім колегам та побажав їм успіхів.

«Коли, кілька місяців тому, я висловив припущення, що в існуючому творчому режимі та в саморекламі, буцімто він вже не той, Тартак довго не протягне, на мене посипалися звинувачення і образи. Що ж – не вперше людям не подобається сумна правда. Хочу подякувати колегам за всі чудові миті творчості та крутих концертів, за спілкування і співпрацю, за незабутні враження й, часом, цікаві пригоди. Антоне, Ярославе, Денисе, Сергію, бажаю вам успіху в новому проекті й, традиційно, з нетерпінням чекаю нових пісень!» — написав він.

Гурт «Тартак» був заснований у Луцьку 1996 року і за час існування випустив 10 альбомів.

Фото: Фейсбук