Загальна сума виплат від КМДА - понад 30 мільйонів гривень.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Понад 29 тисяч київських родин отримали одноразову виплату від КМДА до Дня захисту дітей. Також грошові виплати отримали батьки будинків сімейного типу.

Руслан Світлий, директор Департаменту соцполітики КМДА, розповів, які саме категорії родин отримали ці разові виплати.

«Київський міський голова підписав розпорядження щодо виплати 29 тисячам дітей допомоги на суму понад 30 мільйонів гривень. У розмірі 1 500 гривень виплату отримали діти-сироти. 1 000 гривень – діти, які є одержувачами державної соцдопомоги, неповнолітні діти, пасинки, падчерки тощо», – зазначив Руслан Світлий.

Окрім цього, відповідно до розпорядження міського голови, виплати від 7 000 до 19 000 гривень отримали патронатні вихователі, прийомні батьки, а також батьки-вихователі будинків сімейного типу. Таких сімей, за словами пана Руслана, у столиці 57. Їм надали фінансову допомогу на загальну суму 737 тисяч гривень.

До слова, виплати здійснюватимуться протягом 2-4 днів, адже не всі сім’ї можуть отримати кошти на картку – деяким доведеться йти у відділення Укрпошти. Однак наразі, за даними Департаменту соцполітики, близько 98% родин вже отримали цю допомогу.

«Це традиційна виплата. Кожного року Віталій Кличко підписує відповідне розпорядження щодо виплат до Дня захисту дітей», – наголосив Руслан Світлий.

Водночас директор Департаменту соцполітики КМДА пояснив деталі питання щодо можливого скасування пільгового проїзду для киян.

«Київ надає допомогу всім пільговим категоріям населення – і дітям, і дорослим. Пільговики їздять безкоштовно. Зараз є зміни до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам”, у яких йдеться про те, що до 1 грудня ми продовжуємо дію посвідчень. Тобто всі пільговики та школярі зможуть їздити не за допомогою електронного квитка, а з посвідченням», – зазначив Руслан Світлий.

Нагадаємо, виплати до Дня захисту дітей організували в межах міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам», щоб популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фото: unsplash