Із бюджету Києва на ці цілі виділили майже 1,5 мільярди гривень.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 7 квітня.

Він нагадав, що за медичною реформою, з квітня 2020 медзаклади перейшли на фінансування Національної служби здоров’я. Яка фінансує, зокрема і зарплатню медиків.

«Але, медпрацівники столиці отримують збільшені виплати з міського бюджету. Ми ухвалили таке рішення ще минулого року. Щомісячну безповоротну фінансову допомогу отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Це медпрацівники 84 медичних закладів столиці», – повідомив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що на таку фінансову підтримку столичних медиків у бюджеті міста на 2021 рік передбачили майже 1,5 мільярди гривень. Щомісяця столичні лікарі отримують від міста 5 000 гривень, медсестри – 4 000, молодший медичний персонал – 2 000 гривень.

«І ми продовжимо підтримувати і допомагати нашим медикам. Бо вони прийняли на себе найбільший удар в боротьбі з вірусом. І працюють сьогодні на межі людських можливостей. Виконують свою місію з порятунку здоров’я і життя людей. Я хочу ще раз подякувати і висловити щиру підтримку нашим медикам», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, лікарні Києва заповнені хворими коронавірусом на 77%, деякі з лікарень вже вільних місць не мають зовсім.

Фото: КМДА