Лікар-анестезіолог звернувся до громадян, які не вірять у існування коронавірусної хвороби.

Лікар-анестезіолог, професор, президент асоціації анестезіологів Сергій Дубров звернувся до COVID-атеїстів, які заперечують існування хвороби або сумніваються у її реальній небезпеці. Фахівець попросив таких громадян не звертатись за допомогою і «помирати вдома синіючи». Відповідне відеозвернення з’явилося в Telegram-каналі МОЗу «Коронавірус_інфо».

Зокрема Дубров запропонував тим, хто не вірить в коронавірус, влаштуватись волонтерами до «ковідних» лікарень.

«Запрошую прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медперсоналу. Думаю, що одна доба або декілька годин роботи у реанімації із пацієнтами COVID-19, з переповненими реанімаціями, відділеннями, які були розраховані на 6 ліжок, як мінімум мають 9-12 пацієнтів. Декілька годин роботи у такому відділенні, і я думаю, що “атеїзм ковідний” пройде дуже швидко», — зазначив лікар.

«Ну і велике прохання до COVID-атеїстів: мабуть, не звертатися по допомогу, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів», – підсумував він.

Нагадаємо, минулої доби у столиці виявлено 1 348 нових випадків Covid-19. Це найбільша кількість з початку пандемії.

Фото: Telegram