15 квітня, близько 01:30 ночі, Росія завдала ударів по одному з ракетних підприємств державного оборонно-промислового комплексу – ДП Жулянський машинобудівний завод "Візар".

Про це повідомляє Укроборонпром.

“Це сталося після того, як “ширпотреб” українського виробництва – саме так стверджували у фашистській Росії – потопив флагман Чорноморського флоту РФ вартістю до 1 млрд доларів. Йдеться про дві ракети РК-360МЦ “Нептун” виробництва цілого ряду державних та приватних підприємств, які знищили крейсер “Москва” країни-агресора”, – йдеться у повідомленні.

Подробиці про заподіяні підприємству збитки в Укроборонпромі повідомити відмовилися.

“Хочемо зазначити: незважаючи на регулярні ракетні удари та обстріли наших оборонних підприємств, Україні є чим воювати. Динаміка надходження військової та спеціальної техніки до найпотужнішої армії світу — Збройних сил України — лише зростає”, – зазначили в Укроборонпромі.

Завод “Візар” знаходиться у Вишневому, що під Києвом.

Як ми повідомляли, «Нептун» окупився в першому ж бою: потоплена «Москва» коштувала у 10 разів дорожче за весь український проект. На розробку проекту «Нептун», ракетами якого було потоплено флагман Чорноморського флоту РФ крейсер «Москва», за словами гендиректора ДККБ «Луч» О. Коростельова, знадобилось $40 млн. Натомість вартість «Москви» складала 750 мільйонів доларів.

Фото: Фейсбук