Чоловік, що у потязі «Маріуполь-Київ» побив і намагався згвалтувати журналістку Анастасію Лугову, помер.

Про це потерпіла написала на своїй сторінці в Facebook.

Потерпіла повідомила, що чоловік помер 13 квітня, тому суд перенесли у зв’язку зі смертю обвинуваченого.

«Не буду занадто емоційною, але хочу сказати, що страх в якому я жила ввесь чей час; переживала, що буде, коли Рудзько вийде; чи знайде він мене; як далі жити. Тож – цей страх помер разом з ним!», – йдеться в дописі.

Анастасія додала, що після події залишилося ще багато питань і претензій до цілої системи, яка, на її думку, не здатна забезпечити безпеку пасажирів.

«Але хочу підкреслити, що це не кінець моєї справи. Мене це не зупинить! Ми і надалі будемо відстоювати в суді мої права, тому що за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він. В цій ситуації маємо ще багато запитань та претензій до цілої системи, яка не здатна забезпечити безпеку пасажирів», ─ написала дівчина.

Нагадаємо, напад на Анастасію Лугову стався у ніч на 1 серпня в потязі «Маріуполь — Київ»: один з пасажирів намагався її зґвалтувати у присутності сина. У Києві нападника затримали правоохоронці; пізніше з’ясувалося, що чоловік не мав квитка на поїзд і потрапив до вагона за готівку.

Чоловікові було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 153 (сексуальне насильство), ч. 2 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Раніше  він був тричі судимий. 1996 року – за викрадення автомобіля, 1999-го – за хуліганство, 2008-го – за крадіжку.

Фото: unsplash