Томаш Кендзьора зробив пропозицію коханій ще на початку року.

Польський захисник київського «Динамо» Томаш Кендзьора одружився на своїй дівчині – українці Вікторії Стецик. Про це повідомляє «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Фото і відео із весілля були опубліковані учасниками заходу у сторіс Instagram. Привітати молодят прийшли інші гравці «Динамо» — Беньямін Вербич, Микола Шапаренко та Денис Гармаш.

Відомо, що Кендзьора познайомився зі Стецик в Instagram у 2017 році, після свого переходу в «Динамо». Дівчина народилася у Києві, також вчилася у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Про освідчення Кендзьори стало відомо в січні цього року.

«Поки я не зустріла Томаша, футбол мене не цікавив. У моїй сім’ї ігри рідко дивилися. Ми познайомилися через спільних друзів. Томаш знайшов мене в Instagram, і там ми розпочали спілкуватися. Так і вийшло. Насправді, іноді бути дівчиною футболіста складно. Томаш часто виїжджає на матчі і збори, тому ми можемо довго не бачитися. Професійний футболіст багато їздить і часто буває не вдома. Однак в цілому життя з футболістом я б не назвала складним. Щодня я допомагаю Томашу дотримуватися дієти і готую» — розповідала Стецик про своє життя з Кендзьорою.

Фото: Інстаграм