Наразі усі правоохоронці, зокрема і поліція Київської області, встановлюють особи солдат армії рф, які перебували на території області та здійснювали злочини проти громадян України.

Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

«Хочу вам сказати, що лише поліцією Київської області уже встановлено більше як 5 тисяч солдатів армії рф, які були тут і причетні до того, що відбувалося на нашій території, тобто, до порушення наших суверенних кордонів, і злочинів відносно українців», – поінформував очільник поліції Київської області.

При цьому чиновник підтвердив, що були встановлені їхні прізвища й посади, а по деяких військових рф були встановлені навіть члени їхніх сімей і місця їхнього проживання на території рф.

Окремо посадовець підтвердив і ту інформацію, що деяких з цих військових рф було перекинуто на інші ділянки фронту, де вони і загинули. Загалом найбільше було перекинуто на посилення до Харківської області, яка на той момент була ще захопленою росіянами.

«Сподіваюся, що більшість з них там загинуло, а хто не загинув – то загине у найближчі дні. А якщо не загине – то я сподіваюся, що МКС і українське правосуддя обов’язково притягнуть їх до відповідальності», — підсумував Нєбитов.

Фото: Відкриті джерела