Поліція в ніч на 2 липня прийшла з рейдом на територію арткластера на Нижньоюрківській, 31.

Про це повідомив співробітник Юрій Ліфшиц.

За його словами, це сталося близько опівночі. «У цей час у «Дворі» була одна людина, інші заклади були зачинені. Не виявивши жодних порушень закону, працівники МВС зламали технічну стіну в майстереню «Баня». Знову-таки, не знайшовши жодних вечірок, вони зламали задні двері клуба Otelʼ, де розмародерили склад гуманітарної допомоги, вкравши пару спальників, питну воду. Також намагались розбити вікно клуба Closer», – написав він.

На оприлюдненому відео з камер відеоспостереження видно, як людина в бронежилеті та формі поліції кидає каміння. Як стверджують очевидці, каміння летіло у вікна клубу Closer.

Як повідомляє The Village Україна, у поліції Подільського району на запит  підтвердили, що їхні співробітники в ніч на 2 липня були на Нижньоюрівській, 31.

«Учора мобільні групи проводили відпрацювання закладами міста, зокрема закладу на Нижньоюрківській. Були перевірені приміщення, до яких був вільний доступ», – сказали в пресслужбі.

Крім того, за даними поліції, поряд із клубами поліцейські виявили близько шістьох людей, які порушували комендантську годину. Вони не були на території закладів, а, за заявою поліції, «виходили чи заходили».

«Їх доставили до подільського відділку поліції, після перевірки вони були відпущені», – зазначили там.

Інформацію про викрадення гуманітарної допомоги у поліції назвали такою, що «не відповідає дійсності».

Фото: Фейсбук