Чоловік упав з верхньої полиці і за кілька годин помер. Деякі свідки кажуть, що провідниці нібито відмовляли пасажирам поїзда в ременях безпеки.

У ніч на суботу, 12 червня, у поїзді №358 «Рахів-Київ» помер чоловік, який вночі впав із верхньої полиці. Він начебто не скористався ременями безпеки, а начальниця поїзда стверджує, що дорослі пасажири взагалі їх ігнорують, повідомляє ТСН.

28-річний чоловік із Тернополя їхав у плацкарті разом зі своєю дружиною на відпочинок. Після падіння він сказав дружині, що почуває себе нормально, але під ранок йому стало зле і він помер. Причини смерті встановлюють правоохоронці.

Начальниця потяга Світлана Костенко каже, що пасажири просять ремені безпеки лише для дітей, а от дорослим вони не подобаються. Сама полиця, із якої падав чоловік, була цілою, каже вона.

«Сьогодні одного провідника в нас обматюкали. Мовляв, вони їм заважють. Хтось закидає їх наверх. Їх можуть попросити всі», — розповіла вона.

Водночас, ТСН повідомляє, що 10-річний хлопчик, який їхав у цьому ж поїзді, нібито просив ремені безпеки, але провідник сказав, що їх немає. Зараз ремені є біля кожної полиці у вагоні.

В «Укрзалізниці» через свій сайт наполягають, що «полиця з якої впав пасажир була облаштована ременями безпеки».

«Після падіння він повідомив дружині, що почуває себе добре. Під ранок чоловіку стало гірше, і поїзна бригада викликала швидку медичну допомогу на найближчу станцію — Фастів. По прибуттю поїзда медики зафіксували смерть чоловіка, забоїв на його тіли не виявлено» — повідомляє перевізник.

Водночас, поліція Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом смерті чоловіка в поїзді.

«Наразі поліція Київщини відкрила кримінальне провадження за ч.1 ч. 115 Кримінального кодексу України. Тіло загиблого без ознак насильницької смерті направлено до моргу» — повідомляють правоохоронці.

Тим часом, УЗ запустила додаткові нічні потяги з Києва на Західну Україну за трьома маршрутами.

Фото: Фейсбук