Директорці загрожує 34 тисячі гривень штрафу.

Про це поліція повідомила у коментарі для програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

У зв’язку з викликом було складено адміністративний протокол на директора закладу. У нас до адміністративної діяльності притягнуто директора даного закладу. Але ця відповідальність наступить лише за умови, якщо буде рішення суду“, – розповіла речниця поліції Деснянського району Наталя Федоровська.

Також інцидент прокоментували у Держпродспоживслужбі Києва. Зазначається, що фахівці 22 квітня перевірили дитячий заклад “Тотоша” по вулиці Радунській, 8/13 на дотримання карантину.

Столицю віднесено до зони з червоним рівенем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до постанови КМУ № 1236. Не зважаючи на це заклад працював. Через виявлені порушення представниками Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві складено протокол за ст.44-3“, – зазначили в Держпродспоживслужбі.

Також відомство звертається до киян з прохання повідомляти про порушників карантину на електронну адресу: zvernen@kyiv-dpss.gov.ua або за номерами телефонів: (044)486 95 85, (063) 639 09 09 в робочі дні з 9 до 18 години (у п’ятницю – до 16-45).

Фото: фейсбук