Попри чинну заборону невідомі у дворі будинку запустили феєрверки. На даний час тривають оперативні заходи, спрямовані на встановлення та затримання причетних осіб.

Про це повідомила поліція Києва.

Згідно з рішенням військової адміністрації міста Києва використання будь-яких піротехнічних виробів у період дії воєнного стану заборонено. 29 грудня увечері під час моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили відео, у якому кілька осіб запустили салюти у одному із дворів будинку на вулиці Тростянецькій. Отримавши повідомлення від місцевих мешканців, на місце події прибув наряд патрульних поліцейських.

До приїзду правоохоронців порушники втекли. На даний час поліцейські проводять оперативні заходи для встановлення та затримання причетних до порушення осіб.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Зловмисникам загрожує штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Поліція Києва вкотре нагадує громадянам про заборону використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану.

Фото: Відкриті джерела