Також силовики заявляють про фінансові порушення в закладі.

Правоохоронці проводять обшуки в Музеї Революції Гідності: керівництво закладу підозрюють у зловживанні службовим становищем при використанні 100 мільйонів гривень бюджетних коштів. Про це повідомляє Поліція Києва у Facebook.

«У ході досудового розслідування встановлено, що наприкінці 2018 року Національним Меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності укладено договір генпідряду на виконання будівельних робіт з ТОВ та перераховано на його рахунок авансовий платіж у розмірі більше 111 мільйонів гривень для виконання будівельних робіт» — повідомляють правоохоронці.

Строк виконання робіт був визначений з грудня 2018 року по серпень 2019 року. У той же час у вказаний період генпідрядником не було проведено жодних робіт, навіть підготовчих. Залишок коштів на рахунку підрядника станом на березень 2020 року становив 9,8 мільйона гривень.

Також виявлено фінансові порушення в музеї Революції Гідності, що призвело до збитків на суму майже 4 мільйони гривень.

«… на підставі ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду, слідчі поліції Києва за оперативного супроводження Служби безпеки України проводять обшуки в службових приміщеннях Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, компанії – генпідрядника та за місцями проживання відповідних службових осіб з метою фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень та отримання інших доказів у кримінальному провадженні» — йдеться у повідомленні.

ДОПОВНЕНО

Як повідомила журналістка телеканалу «Київ» у прямому включенні в ефірі програми «Київ NewsRoom», обшуки почалися близько 7 години ранку, припис на їх проведення видав суд. Кошти, які шукають правоохоронці, були виділені на реконструкцію та облаштування Меморіалу Революції.

Дирекцію Музею особливо обурює те, що обшуки проводять перед річницею Революції Гідності.

Нагадаємо, раніше у Києві знову заарештували волонтера: його підозрюють у причетності до вбивства жінки.

Фото: фейсбук