Фігурант — киянин 1996 року народження.

Слідчі поліції Києва оголосили про підозру ще одному учаснику хуліганських дій на НСК «Олімпійський» під час матчу «Динамо» — «Олександрія» 18 вересня. Про це повідомляє прес-служба відомства.

В поліції нагадують, що під час футбольного матчу молодики влаштували бійку через зауваження щодо використання піротехнічних засобів. Наразі слідчі вручили підозру вже двом порушникам та продовжуюсь встановлювати інших осіб, причетних до події.

Нещодавно поліцейські оголосили про підозру у скоєні цього злочину киянину 1993 року народження. Наразі за погодженням із Печерською окружною прокуратурою слідчі повідомили про підозру ще одному правопорушнику. Ним є киянин 1996 року народження.

Дії правопорушників слідчі кваліфікували за ч. 2 ст.296 Кримінального кодексу України — хуліганство.

Нагадаємо, бійка між ультрас «Динамо» і вболівальниками сталася 18 вересня. Глядачі попросили ультрасів не палити фаєри, а ті перелізли через загорожу і побили кількох чоловіків у присутності жінок та дітей — в тому числі й ногами. Свою поведінку ультраси пояснили тим, що, мовляв, їх покликали на бійку у сектор самі вболівальники.

«Динамо» після цього довелося провести два матчі без ультрасів і заплатити штраф.

Фото: Фейсбук