Групи правоохоронців контролюють, аби транспорт не був переповнений.

Про це повідомляє поліція Києва.

Зокрема, із 5 квітня поліцейські столиці у складі мобільних груп спільно із співробітниками Муніципальної охорони та військовослужбовцями Нацгвардії, перевіряють спеціальні квитки на проїзд у громадському транспорті.

Kyiv Media

Столичні правоохоронці перевіряють наявність спеціальних перепусток у пасажирів, які заходять на зупинках у громадський транспорт та метрополітен. Крім того, посилені мобільні групи правоохоронців контролюють, аби транспорт не був переповнений. У разі виявлення порушень поліцейські складають адміністративні матеріали“, – зазначають у поліції.

Також поліцейські патрулюють у лісопаркових зонах та інших громадських місцях, де можливе скупчення людей. Також за допомогою гучномовця звертаються до перехожих та застерігають виконувати карантинні вимоги.

Тим часом громадський транспорт Києва курсує незаповнений- ним користують лише працівники підприємств критичної інфтраструктури столиці. Це працівники лікарень, комунальних підприємств, які обслуговують мережі транспорту, електричні мережі, каналізаційні, теплоносії та ін.

Метро курсує за графіком, найбільш заповнені вагони на центральних станціях метрополітену та пересадкових вузлах. Наземний транспорт також працює за графіком, у салонах автобусів та тролейбусів майже порожньо.

 

Тим часом у столиці станом на ранок 5 квітня зафіксували 458 нових випадків COVID-19. Померли від ускладнень 32 людини. Одужало тільки 7 пацієнтів.

Фото: Фейсбук, телеканал “Київ”