Постраждала із заявою до поліції наразі не зверталася.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Поліції Київської області.

Раніше ми писали, що в мережі з’явилося відео, на якому в Білій Церкві декілька підлітків нібито б’ють 13-річну дівчину.

Про цю бійку дізналася поліція під час моніторингу інтернет-ресурсів. Цю подію правоохоронці зареєстрували у відповідних обліках та розпочали перевірку.

Як з’ясувалося, удари 13-річній дівчині нанесла 17-річна знайома. Попередньо, цю ситуацію спричинив виниклий напередодні конфлікт між дівчатами.

Важливо, що потерпіла наразі до поліції не звернулася. Однак поліціянти опитали старшу дівчину. Вона пояснила, що молодша нібито якось образила її батьків – так і виник конфлікт. Водночас 17-річна дівчина зазначила, що жалкує про такий свій вчинок, а зрозуміла, що вчинила неправильно вже згодом.

За інформацією сайту «Біла Церква БЕЗ ТАБУ», директор школи, в якій навчається 13-річна дівчинка, провів бесіду з матір’ю постраждалої.

«Поліція звертається до батьків та осіб, які їх замінюють! Недостатня увага до виховання дітей призводить до подібних наслідків, тому вкотре закликаємо, приділяйте дітям час, цікавтесь їхнім дозвіллям та роз’яснюйте загальноприйняті правила поведінки», – наголосили правоохоронці.

Фото: фейсбук