Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомила Поліція Києва.

Kyiv Media

За даними поліції, до складу злочинної групи, яка організувала незаконну діяльність з надання сексуальних послуг шляхом експлуатації жінок, які знаходились у скрутному матеріальному становищі, входило вісім осіб – чоловіки та жінки від 18 до 54 років.

Правоохоронці встановили, що жінки обслуговували клієнтів в орендованих квартирах. Вартість таких «розваг» становила від 1500 до 5000 гривень.

Kyiv Media

Поліція вже провела дев’ять обшуків за адресами надання сексуальних послуг та місцями мешкання фігурантів. У результаті вилучено зброю, 45 набоїв, поліетиленові пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, пакет з речовиною рослинного походження, грошові кошти у іноземній та національній валюті, мобільні телефони, комп’ютерне обладнання, банківські картки та чернетки. Речові докази направлено на проведення відповідних експертиз.

Чотирьох фігурантів затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, щодо інших чотирьох збирається доказова база, аби притягнути їх до відповідальності. Відносно жінок, які займались проституцією складено десять адміністративних протоколів за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – заняття проституцією.

Kyiv Media

За даним фактом розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України – сексуальна експлуатація вчинена за попередньою змовою групою осіб та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами. Фігурантам загрожує до семи років позбавлення волі.

Фото: Фейсбук