Фігуранти — уродженці Херсонської та Донецької областей.

Правоохоронці встановили особу двох бойовиків, які займалися мародерством в Ірпені під час російської окупації. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Під час розслідування правоохоронці встановили, що фігуранти — уродженці Херсонської та Донецької областей. Раніше вони притягувалися до відповідальності за вчинення майнових злочинів. У 2014 році, з початком збройної агресії росії на сході держави, зловмисники стали членами незаконних збройних формувань та вчиняли злочини на тимчасово окупованих територіях Донецької області та Криму.

Перебуваючи в складі збройних сил рф, у лютому 2022 року фігуранти вчиняли крадіжки з квартир мешканців Ірпеня. Зловмисники привласнювали цінні речі: побутову і комп’ютерну техніку, а також гроші та ювелірні вироби.

Слідчі Головного слідчого управління спільно зі співробітниками Департаменту кіберполіції та колегами з Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України встановили військовослужбовців російської федерації, які грабували помешкання жителів Бучанської громади Київської області.

Фото: Фейсбук