Відповідні перемовини зараз ведуться між відомствами.

Поліцейські будуть контролювати дотримання маскового режиму та інших протиепідемічних заходів в містах. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю медичній експертці ЮНІСЕФ в Україні Катерині Булавіновій.

«Я впевнений, що вони будуть це робити. Зараз такі норми прописані у кожній зоні (епідемічної небезпеки – ред.). Ми вже декілька разів спілкувалися з Національною поліцією. Ми будемо починати з показових рейдів. Ми дійсно розуміємо, що в аеропорту «Бориспіль» зараз не контролюється геть нічого… Тому ми будемо запроваджувати механізм таких рейдів на критичні об’єкти, і робити це також на рівні областей для того, щоб працювати разом із Національною поліцією і допомагати їм фіксувати такі випадки», – сказав Кузін.

Кузін також наголосив, що з Національною поліцією зараз «опрацьовуються більш жорсткі заходи по відношенню до контролю використання засобів індивідуального захисту».

Нагадаємо, найближчим часом Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне встановлення «жовтого» рівня небезпеки на території всієї України.

Фото: Фейсбук