До Дня захисту дітей копи влаштували для дітей квест із затриманням злочинця.

Про це повідомляє Поліція Києва в Facebook.

Столичні правоохоронці запросили до себе учнів навчального закладу, розташованого у Подільському районі, для яких організували ігровий квест. Головною метою гри було поринути в атмосферу щоденної роботи правоохоронців.

Старший інспектор сектору ювенальної превенції Подільського управління поліції Євгеній Пастухов під час знайомства розповів дітям про основні завдання слідчого, оперуповноваженого та експерта-криміналіста, які виїжджають на місце злочину:

«Я провів маленьким гостям інструктаж, а після ми усі вирушили до чергової частини поліції, де отримали терміновий виклик про «злочин» та, не гаючи часу, вирушили на місце події».

Новостворена слідчо-оперативна група на службових авто із увімкненими спеціальними сигналами вирушила до територіального відділення поліції, де за легендою сталася крадіжка. А локацією був заздалегідь облаштований кабінет.

«По прибуттю до нас звернувся свідок та повідомив, що бачив чоловіка, який стрибнув з вікна першого поверху, тримаючи щось руках. Аби встановити всі обставини та правильно зібрати речові докази, ми розпочали ретельно та покроково досліджувати приміщення. Найбільш цікавою для дітей була робота експерта-криміналіста – вони із задоволенням розглядали вміст його валізи та задавали безліч питань», – додав Пастухов.

Попереду хлопців та дівчат очікувало безліч загадок та завдань, із якими вони успішно впоралися.

Діти подякували правоохоронцям за цікаве та незвичне дозвілля, а на згадку про цей день поліцейські подарували кожному ігрові набори юних детективів та криміналістів.

Нагадаємо, у Міжнародний день захисту дітей у Києві 82 учні отримали творчі стипендії голови КМДА.

Фото: facebook