Поєдинок закінчився поразкою підопічних Шевченка — 3:2.

Сержант поліції з Києва Артур Вінник увійшов до поліцейської делегації України, яка з 13 червня розпочала свою роботу у Нідерландах під час Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2020. Про це повідомляє прес-служба поліції столиці.

Вінника відібрали до складу делегації через гарні навики володіння іноземними мовами та «спілкування у різних непередбачуваних ситуаціях».

«Поліція діалогу концентрується на мирних шляхах запобігання конфліктам під час масових акцій. Це основи психології та комунікації, які допомагають краще порозумітися з людьми, знайти спільну мову і досягти спільного правильного рішення», — розповів Вінник.

Основне завдання наших правоохоронців — надавати допомогу громадянам України, які вирушають закордон уболівати за Національну збірну України з футболу, а також обмін досвідом з іноземними колегами щодо таких заходів. Вінник повідомив, що повертається додому, бо «матч пройшов мирно і завдання виконано».

Як повідомляли в Нацполіції, за результатами спеціального відбору до складу української делегації увійшли поліцейські діалогу з Дніпра, Львова, Чернігова та Києва. Окрім роботи в Амстердамі, наші поліцейські працюватимуть також на іграх в Бухаресті.

Нагадаємо, матч Нідерланди — Україна закінчився з рахунком 3:2 на користь «помаранчевих».

Зауважимо, що вже завтра, 15 червня, збірна України має вилетіти з Амстердама в Бухарест, де вона базується на час чемпіонату. Попереду у команди Андрія Шевченка ще 2 матчі, обидва вони будуть зіграні саме в Бухаресті — проти Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).

Як ми писали, Мірча Луческу пророкує збірній України вихід з групи на ЄВРО.

Фото: Twitter UEFA