Чи арештують його, поки невідомо.

Поліція затримала кранівника та заблокувала кран, який працював на будівництві ЖК «Тургенєв», повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова. Роботи виконували на місці садиби Маліна 19 століття, що на вулиці Тургєнєвській у Києві.

Правопорушення внесуть у реєстр досудових розслідувань, додала Семенова. Вона сподівається, що кран арештують.

Про те, що на Тургенєвській, 22 готуються відновити роботи, ми писали в середині червня.

Як ми писали, ні дозволи, ні містобудівні умови та обмеження земельної ділянки, на якій знаходиться садиба Маліна, жодному суб’єкту господарювання не видавались. Будинок вже починали розбирати в липні 2021-го, але після розголосу демонтаж вдалося зупинити. Тоді робітники встигли зняти обшивку з покрівлі і втекли, щойно побачили знімальну групу телеканалу «Київ». В КМДА повідомляли, що будівля не має охоронного статусу.

Роботи ведуться з порушеннями: відсутні містобудівні умови і обмеження; відсутня належним чином оформлена картка на порушення благоустрою (не відповідність по призначенню); відсутнє погодження Мінкульту.

Будинок Василя Маліна – двоповерховий особняк у Києві, що розташований на вулиці Тургенєвській, 22. Роком побудови вважається 1890-й. Садиба не має охоронного статусу, проте з 31 серпня 2021 року внесена до переліку будівель, що підпадають під додатковий захист за рішенням Київради.

Фото: Фейсбук