Правоохоронці ретельно оглядають кожну будівлю, двір та прилеглі території з метою розмінування та допомоги місцевим мешканцям.

Про це повідомила Національна поліція України.

У повідомленні зазначили, що на даний час представники підрозділів Нацполіції та працівники ДСНС цілодобово проводять у Гостомелі комплексну роботу.

«Станом на 14 квітня поточного року поліцейськими Києва оглянуто 628 приміщень на території міста Гостомеля, це і житлові, і нежитлові будівлі. У рамках кримінального провадження за частиною другою статті 438 ККУ — порушення законів та звичаїв війни, правоохоронці продовжують документувати загибель мирних мешканців міста, виявляють місця захоронення тіл, проводять необхідні слідчі дії. Щоденно силами столичних вибухотехніків вилучаються ворожі боєприпаси, які російські військові залишили у лісопаркових зонах, дворах будинків та просто на вулицях міста, наразі їх число становить 266. Серед боєкомплектів є багато невикористаних та нерозірваних, тож триває кропітка робота з метою їх безпечного знищення», – зауважили в поліції.

Правоохоронці зазначили, що Гостомель досі перебуває у дуже скрутному становищі. Всюди чути запах горілого від спалених будинків, автомобілей, а також зруйновано велику частину інфраструктури міста. Однак спільними зусиллями комунальних служб, місцевих мешканців, волонтерів, правоохоронців населений пункт починає нове життя.

Фото: Фейсбук