ЇЇ квартиру на Інститутській затоплювало щовесни, цього разу впала стеля.

Співачка вирішила послухати підписників та самостійно відремонтувати дах, оскільки не змогла знайти спільної мови з ЖЕКом – її багаточисленні прохання полагодити дах не допомогли. Про це Ольга Полякова повідомила в сторіз Інстаграму.

Співачка володіє елітними апартаментами на п’ятому поверсі, що розташований навпроти Нацбанку по вулиці Інститутській.

Співачка показала в історії величезний кран біля будівлі і свою квартиру, в якій відбувається ремонт. «Розруха у мене тут зараз всюди. Тому що стелю довелося міняти, бо все прогнило”,- поділилася Полякова. Ремонт у квартирі доводиться робити, адже цьогоріч дах в апартаментах співачки мало не впав в одній із кімнат. Тому не дочекавшись допомоги від ЖЕКу співачка взялася вирішувати проблему самостійно.

Kyiv Media

На відео можна побачити і драбину з квартири на дах. Ймовірно, співачка планує зробити не лише ремонт даху, але й добудувати собі додаткових поверх на даху, який раніше не використовувався взагалі.

За словами місцевих жителів, Полякова вже приводила архітектора та з’ясовувала, що можна перепланувати.

Окрім свого даху, співачка за власні гроші лагодить дах і у сусідніх трьох під’їздах.

Журналісти програми “Відкриття” припускають, що ймовірно, співачка набудовує над своєю квартирою цілий поверх, чим значно розширить свої володіння.

Однак, робітники говорять, що вони просто ремонтують дах. Кошти для будівництва збирали все ж усім будинком.
Відмітимо, знаменитість також має заміську віллу на березі Дніпра. Вона розташована у 80 км від Києва, неподалік затопленої Гусинської церкви.

Нагадаємо, що після концерту до Дня Незалежності на співачку посипалися гнівні коментарі щодо її виконання “Чарівної скрипки”. На своїй Інстаграм сторінці Полякова розмістила відповідь хейтерам, де сказала, що переживає свій біль так, як може.

Фото: Телеграм